Azərbaycanda keçirilən bir sıra beynəlxalq sərgi və konqreslərin təşkilatçısı, o cümlədən bu kimi tədbirlərin peşəkar operatoru olan “Caspian Event Organisers” (CEO) şirkəti, regionda konfransların, eləcə də sərgilər, konqreslər və digər işgüzar tədbirlərin təşkili və servisi üzrə kompleks xidmətlər göstərir. Şirkətimizin servis xidmətlərinə reklam kampaniyaların, tədbirlərin açılışı üzrə rəsmi mərasimlərin, təntənəli axşam ziyafətlərinin, furşet, ekskursiyalar və idman tədbirlərinin təşkili də daxildir.
İclas, konfrans və irimiqyaslı konqreslərin təşkili üzrə 15+ illik iş təcrübəsi sayəsində, peşəkar konfrans təşkilatı (PCO) heyəti bütün dövlət orqanları, beynəlxalq təşkilatlar və beynəlmiləl korporasiyaların etimadını qazanmışdır.
“ADEX” Beynəlxalq Müdafiə Sənayesi Sərgisi, “Bakutel” Beynəlxalq Telekommunikasiya və İnformasiya Texnologiyaları Sərgisi, “SOCAR OGPC” Forumu, Asiya İnkişaf Bankının (AİB) Rəhbərlər Şurasının 48-ci İllik Toplantısı, Eurovillage festivalı və digər bu kimi təşkil olunan tədbirlərin miqyası və əhəmiyyəti “СЕО” şirkəti tərəfindən təqdim olunan xidmətlərin yüksək peşəkarlığını bir daha sübut edir.

“Caspian Event Organisers” - организатор ряда международных выставок и конференций в Азербайджане, а также профессиональный оператор различного рода мероприятий. Наша компания предоставляет комплексные услуги по подготовке и обслуживанию конференций, выставок, конгрессов, по проведению рекламных кампаний, по размещению в гостиницах, по организации официальных церемоний, торжественных ужинов, коктейльных приемов, экскурсий, спортивных мероприятий и многое другое.
Обладая более чем 15-летним опытом в организации успешных встреч, конференций и масштабных конгрессов, команда профессиональных конгресс-организаторов (PCO) заслужила доверие государственных органов, международных организаций и корпораций по всему миру.
Масштаб и значимость проводимых мероприятий таких, как выставка оборонной промышленности “ADEX”, выставка телекоммуникаций “BakuTel”, “SOCAR OGPC” Форум, 48-й Съезд Азиатского Банка Развития, фестиваль Eurovillage и др., свидетельствуют о высоком профессионализме и качестве предоставляемых нами услуг.