Nəzərinizə çatdırmaq istərdik ki, ziyarətçilərin sərgiyə girişi sərginin iş vaxtının bitməsinə 30 dəqiqə qalmış dayandırılacaqdır.
"Bakı Expo" Sərgi və Toplantı Mərkəzi
Ünvan: AZ1050, Azərbaycan, Bakı,
Suraxanı rayonu, Heydər Əliyev pr., 515
Sərgiyə necə gəlmək olar:
"Bakı Expo" Sərgi və Toplantı Mərkəzi Heydər Əliyev adına Beynəlxalq Hava Limanından 3 dəqiqəlik məsafədə yerləşir.
Sərgi ziyarətçiləri şəhər nəqliyyatından faydalana bilərlər:
- "Koroğlu" metro stansiyasından - N 136, 160, 171
Sərgi ziyarətçiləri üçün hər saatdan bir avtobuslar hərəkət edəcəklər:
- "N.Nərimanov" metro stansiyası - Bakı Ekspo Mərkəzi (əks istiqamət daxil olmaqla)
Avtobusların hərəkət cədvəli:
13 sentyabr |
Bakı Ekspo Mərkəzinə
9.00 10.00 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 |
Bakı Ekspo Mərkəzindən
11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00
|
Sizi sərgini ziyarət edən qonaqlardan biri kimi salamlamağa məmnunuq!
Diqqət! 11-12 sentyabr tarixində sərgiyə giriş yalnız hərbiçilər, təhlükəsizlik və hüquq-mühafizə orqanlarının işçiləri, habelə hərbi və müdafiə sənayesində, eləcə də əlaqədar sektorlarda çalışan şəxslər, o cümlədən ali hərbi təhsil müəssisələrinin tələbələri üçün açıq olacaqdır.
Kommersiya strukturlarında çalışan şəxslər 13 sentyabr tarixində sərgini ziyarət edə biləcəklər.
Tələbələr sərgiyə yalnız 13 sentyabr tarixində daxil ola bilərlər. Girişdə tələbə biletini göstərmək kifayətdir.
Artıq sərgilərdə xüsusi uşaq guşəsi fəaliyyət göstərir. Siz sərgiyə uşaqlarla gəldiyiniz zaman, onları peşəkarlara, maraqlı layihələri, eləcə də əyləncəli ekskursiyaları ilə həm uşaqların, həm də onların valideynlərinin rəğbətini qazanan “Aqıl və Bilgi” etibar edə bilərsiniz. Sərgi zamanı həmin peşəkar şəxslər uşaqlarınızı faydalı və maraqlı əyləncə növləri ilə məşğul edəcəklər.
Siz sərgini dəvətnamə və ya sərginin internet səhifəsində qeydiyyatdan keçməklə əldə edəcəyiniz elektron biletlə ziyarət edə bilərsiniz.
Önəmli! Sərgiyə gələrkən, üzərində fərdi ştrix-kodunuz olan dəvətnaməni özünüzlə gətirməyi unutmayın. Bu ştrix-kod qeydiyyat üçün tələb olunan şəxsi məlumatlarınızı əks edir və məhz bu ştrix-kod sayəsində siz qeydiyyat prosesini nəzərəçarpacaq dərəcədə sürətləndirən "FAST TRACK" servisindən yararlana bilərsiniz.
Sərgidə istər adi, istərsə də "FAST TRACK" qeydiyyatından keçərək, Siz döş nişanı əldə edir və aşağıda qeyd olunan imkanlardan yararlana bilərsiniz:
- Sərginin bütün iş günlərində sərgini pulsuz ziyarət etmək;
- Qeydiyyatdan keçmək üçün növbəyə durmadan sərgiyə daxil olmaq və təkrar qeydiyyat prosedurandan azad olmaq;
- Sərginin işgüzar proqramında iştirak etmək (seminarlar, konfranslar, təqdimat mərasimlərində iştirak etmək üçün ayrıca dəvətnaməyə ehtiyac yoxdur).

September 11   11:00 - 18:00
Please note that access to the exhibition for visitors will be limited 30 minutes before closing time.
Venue  ↑
Baku Expo Exhibition and Convention Center
Address: 515, H. Aliyev ave., Surakhani district,
AZ1050, Baku, Azerbaijan
How to get to the exhibition centre
Baku Expo Exhibition and Convention Center is located within 3 minutes by car of Heydar Aliyev International Airport.
Visitors can use public transport:
• From "Koroglu" metro station - N 136, 160, 171
Visitors can also use the buses which leave every hour from
• "N. Narimanov" Metro Station - To Baku Expo Center
Shuttle buses time-table :
13 September
To Baku Expo Center
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
From Baku Expo Center
16.00
17.00
Terms and conditions for visitors  ↑
We are pleased to welcome you as a visitor to this exhibition!
Attention! Please note, that on 11 and 12 September the exhibition is only open to the military, employees of security and law enforcement agencies and to those involved in the military and defence industry and related sectors, as well as students of military higher education institutions.
Employees of commercial organizations can visit the exhibition on 13 September.
Students will be able to visit the exhibition on 13 September only, upon presentation of a valid student ID.
There is a children's area at the exhibition where your children can be trusted to the professionals Agil and Bilgi who will take care of your children as well as entertain them with useful and exciting activities. These funny guys have caught the fancy of the children and parents for their interesting and unusual projects and fascinating excursions.
Entry to the exhibition is permitted to those with an invitation or those who registered on our website and received an electronic pass to the exhibition.
Important: Do not forget to bring your invitation card on which your individual barcode for entry to the exhibition is printed. This barcode includes data about you which is required during registration. Having this barcode will allow you to take advantage of FAST TRACK SERVICE, which will considerably speed up the registration process.
Once you have gone through either the regular or FAST TRACK registration process, you will receive a visitor badge that provides access to:
• Visit the exhibition free of charge for its entire duration;
• Enter the exhibition without queuing for or going through the registration process again;
• Participate in the business programme of the exhibition (workshops, conferences and presentations which are not available to ordinary visitors)